• Latviešu valoda
 • Русский
 • English
 • Amatas taka fotogrāfiem (18.10.2014)

  Fototūrisma 2014.gada vasaras/rudens sezonas noslēgumā piedāvājam neaizmirstamu pārgājienu tikai pašiem izturīgākajiem un neatlaidīgākajiem fotogrāfiem – sarežģīto un skaisto Amatas upes taku!

  12km takas, 10 stundu gājiens, stāvas kraujas, slideni kāpieni, lieliski rudenīgie meža skati, Amatas upe no augšas, pastaiga virs koku galotnēm un neredzēti skati! Mācīsimies fotografēt sarežģīta apgaismojuma apstākļos, meklēsim interesanto rudenīgajā mežā un priecāsimies par lieliskām Amatas ainavām rudens zelta ietvarā!

  _MVD9793-Edit

  Pārgājiens norit 18. oktobrī, izbraukšana ar autobusu no Rīgas vēl pirms saullēkta, plkst. 6:30. Autobuss mūs nogādās takas sākumā, pusdienlaikā satiksim autobusu pie Zvārtas iežā ar gardām pusdienām un vakarā tas aizvedīs mūs atpakaļ uz Rīgu jau pēc saulrieta.

  Nepieciešams labs pārgājienu apģērbs, kārtīgi apavi pārgājienam, veselības ceļojumu apdrošināšana (jānodrošina pašiem), laba fotosoma un statīvs. Papildus iesakām pārgājienu nūjas drošākam ceļam, siltos cimdus ērtākai fotografēšanai un siltus dzērienus termosos. Rezerves siltās zeķes obligāti!

  Dalība pasākumā tikai no 18 gadu vecuma.

  _DSC4587Garantēts nogurums, netīras drēbes, vairāki simti lielisku kadru ko atcerēties, jauna pieredze un zināšanas. Lieliska kompānija un piedzīvojumi garantēti!

  _MVD9587

   

  _MVD9741Amatas taka mainās no vienkāršas pastaigas pa skujām klātu meža taku līdz pat dubļainam kāpienam vairāk nekā 50 metrus augstās stāvās nogāzēs. No takas nevar iziet jebkurā brīdī, ir tikai dažas pieturvietas kur var piebraukt ar auto, tāpēc jāsagatavojas un savas izturības pārbaudījumu, maršruts ir jāpieveic līdz tumsai. Līdzi fotosomā jāņem tikai pats nepieciešamākais un vieglākais, katrs liekais objektīvs atgādinās par savu svaru gājiena beigās. Nekā lieka!

  Statīvs palīdz nenokrist un kalpo par atbalstu grūtās situācijās, gaismas mežā ir maz, fotografēšana notiek faktiski tikai no statīva ar salīdzinoši lēnām ekspozīcijām.

  _MVD9645

  Pa ceļam skatīsim slaveno Zvārtas iezi, Dzilnas iezi, Amatas smilšakmens klintis, stāvos krastus un elpu aizraujošās ainavas no krauju augšas.

  Dalības maksa 50,- EUR

  Pieteikšanas līdz 2014.gada 15.oktobrim, vietu skaits ierobežots. Lai rezervētu dalību pasākumā, lūdzam veikt apmaksu laikus.

  Pieteikšanās aizpildot formu:

  Samaksa caur Paypal vai ar pārskaitījumu līdz 2014.gada 15.oktobrim (ieskaitot), grupu nokomplektējot pirmkārt tiek ņemti vērā apmaksātie pieteikumi.

  _MVD9555