Menu

Ērgļa taka (4.-12.posms) Austrijas alpos

0 Comments


Vasaras sākumā (no 2. līdz 12.jūnijam, 2018) piedāvājam doties uz Austrijas Alpiem, pieveikt pirmos (4.-12. / Kufstein-Innsbruck) Ērgļa takas (Eagle walk) posmus un piedzīvot kalnus nepārtrauktas 9 dienas no vietas.

125km kalnu pārgājiens.

Kopumā 10000 vertikālie metri.

No Kufšteinas līdz Insbrukai!

header_bergsteigerdorf,method=scale,prop=data,id=1200-510

Pārgājiens ir paredzēts pašiem izturīgākajiem kalniešiem, temps līdz pat 15km dienā, augstums līdz pat 2800m virs jūras līmeņa. Jārēķinās, ka līdzi jānes viss izdzīvošanai nepieciešamais, dienas uzkodas un fototehnika.

Ērgļa taka (ar takas maršrutu varat iepazīties šeit: Eagle walk ) ir skaistākais un fotogēniskākais Alpu maršruts, kas ejams bez alpīnisma elementiem, vietām pietiekoši sarežģīts, bet uzveicams ar gribasspēku un attiecīgu fizisko sagatavotību.
Takas augstums sasniedz pat 2800m virs jūras līmeņa un vijās caur kalnu galotnēm, ezeriem un ielejām.

Deviņu dienu garajā pārgājienā šķērsosim vairākas virsotnes un kalnu pārejas, dosimies garām izteiksmīgiem kalnu ūdenskritumiem un vērosim attālās, sniegos tērptās virsotnes. Svaigs kalnu gaiss, nepārtraukti mainīgi laika apstākļi un līdzīgi domājoši fotogrāfi – tas ir viss nepieciešamais atpūtai pēc garās ziemas.

adlerweg--tirol-werbung-578161.jpg.3013728

Nakšņošana un iestiprināšanās kalnu tūristu viesnīcās (līdzi jāņem savs guļammaiss). Kalnu viesnīcas ir kopmītņu tipa viesu nami ar dušām, restorāniem un reizēm arī saunu, kā arī veikalu produktu iegādei. Gulēšana tiek piedāvāta lielās kopistabās, līdz ar to jārēķinās ar citu kalniešu kompāniju un papildus izmaksām, piemēram, par dušu. Gulēšana gan jāplāno minimāli, jo kalnu virsotnēs saullēkti un saulrieti tik bieži negadās. Ejam gulēt vēlu un ceļamies agri!

Dalībniekiem jānodrošina sev guļammaiss, ērti apavi, apģērbs, kurš piemērots gājienam vairāku dienu garumā, ērta soma visam nepieciešamajam. Esot kalnos vairākas dienas, būs jārēķinās ar grupas tempu (savējos nepametīsim), tādēļ jāpierod vienam pie otra un jāiemācās sadzīvot grupā ilgāku laiku.

Transports:
Rīga – Minhene – Rīga (avio)
Minhene – Insbruka – Minhene (autobuss)
Insbruka – Kufšteina (vilciens)

Izmaksas:
850 EUR (kluba Fototelpa biedriem 800 EUR)
Cenā iekļauts: transports no Rīgas lidostas un atpakaļ, nakšņošana tranzīta un kalnu viesnīcās, kā arī grupas vadītāja uzraudzība.
Papildus izmaksas: ēšana, veselības apdrošināšana.
Pašiem jānodrošina: guļammaiss.
Grupas vadītājs: Mārtiņš Vanags

Pieteikšanās, aizpildot formu zemāk. Vietu skaits ierobežots, rezervējot vietu braucienā, jāveic 50% priekšapmaksa avio un vilciena biļešu rezervācijai.

*
*
*

tourentipps-oetztal-wandern,method=scale,prop=data,id=1200-510 tumblr_nl27efzo661upj0lro1_1280