Menu

Ceļojumu kalendārs

Bulgārijas foto-tūre 2018
17.-25.maijs 2018
GP-3  
 
Eagle Walk Austrijā 2018
2.-12.jūnijs 2018
GP-5  
 
Slovākijas Tatru tūre 2018
17.-26.augusts 2018
GP-4  
 

Mūsu maršruti iedalās trīs veidos:

1. Foto pārgājiens
– vienas dienas pārgājiens vai brauciens, parasti Latvijas robežās, no saullēkta līdz saulrietam. Maršruts sastādīts fotogrāfiem, taču var piedalīties ikviens interesents, kas vēlas baudīt dabu nelielā grupā un nesteidzoties. Pārgājiena laikā apmeklējam gan iepriekš atzīmētas vietas, gan meklēsim ko jaunu un neredzētu. Grupas vadītājs būs zinošs palīdzēt pamata jautājumos fotogrāfijā.

2. Foto ceļojums – vairāku dienu ceļojums uz tuvākām un tālākām valstīm ar mērķi redzēt vairāk nekā tradicionālie tūrisma veidi ļauj. Mēs braucam nelielās grupās (maksimums 8 cilvēki), ceļojam lēnāk, izbaudām vairāk un meklējam neparasto. Foto ceļojumi tiek organizēti gan uz jau zināmām, fotogēniskām vietām, gan arī jaunām, vēl neapgūtām un mazāk pazīstamām. Foto ceļojumos var piedalīties arī ne-fotogrāfi, taču viss ceļojums ir pielāgots foto mirkļiem.

3. Foto plenērs – vairāku dienu mērķtiecīgs ceļojums un praktiskās mācības īpaši saplānotos maršrutos. Galvenais mērķis ir fotografēšana, ceļosim ar komfortu, taču it viss braucienā ir pakļauts gaismas spēlēm un lielisko kadru meklēšanai. Foto plenēri piemēroti fotogrāfiem, kuri vēlas vairāk nekā ļauj ikdiena, kuri vēlas iemācīties ko jaunu un pabūt pasaules skaistākajās vietās. Plenēru vadītāji ir fotogrāfi ar vairāku gadu pieredzi gan fotogrāfijā, gan apmācību vadīšanā.

Papildus katram braucienam tiek norādīta sagaidāmā augstākā grūtības pakāpe sekojošā gradācijā:
GP-1 – viegla grūtības pakāpe, var doties kopā ar bērniem, pastaigas, neaizejot tālu no autobusa;
GP-2 – vidēja grūtības pakāpe, paredzami pārgājieni kājām 1-2 stundu garumā;
GP-3 – vidēji augsta grūtības pakāpe, pārgājieni kājām līdz 8 stundām, nesot līdzi visu dienai nepieciešamo ekipējumu un pārtiku;
GP-4 – zemo kalnu grūtības pakāpe, pārgājieni līdz 12 stundām, nesot līdzi visu dienai nepieciešamo ekipējumu un pārtiku, maksimālais augstums līdz 2800 mvjl.
GP-5 – vidējo kalnu grūtības pakāpe, vairāku dienu pārgājieni, nesot līdzi visu nepieciešamo ekipējumu, teltis un pārtiku, maksimālais augstums līdz 3500 mvjl.
GP-6 – augsto kalnu grūtības pakāpe, var būt nepieciešams speciāls aprīkojums un fiziskā sagatavotība.