Menu

LOFOTU SALU ZIEMAS FOTOPLENĒRS

0 Comments

Piedāvājam LOFOTU SALU ZIEMAS FOTOPLENĒRU

 

 

9. – 16.02.2018

Grupas un auto vadītāji: Mārtiņš Vanags un Uldis Eglājs.
Dalībnieku skaits: minimālais 6, maksimālais 8
GP-3

Lielākā daļa cilvēku, kuri bijuši Lofotu salās, turp dodas atkārtoti.
Pārsvarā šie ceļojumi ar kameru plecos ir notikuši vasaras mēnešos, polārās dienas laikā. Ja pajautātu pasaules labākajiem dabas un ceļojumu fotogrāfiem, kurš ir labākais laiks Fotoplenēriem Lofotu salās, visi kā viens nosauktu laika posmu no februāra līdz martam. Iedvesmai šeit, vēl šeit, un vēl. Sapratāt? Gribat? Ak jā un vēl Ziemeļblāzma!

“Fototūrisms.lv” piedāvā arvien jaunas Fotoplenēru vietas līdztekus jau esošajām.
Fotoplenēriem pateicīgais saules stāvoklis šajos mēnešos ir 6 stundas dienā, par to sapņo ikviens fotogrāfs. Saules lēkts un rīta gaisma turpinās 3-4 stundas, pēc tam nāk zelta stunda 3 stundu garumā, kura pāriet saulrietā.
Fotogrāfiem un gleznotājiem Lofotu salas ir nebeidzamu iespaidu, iespēju un savu radošo šķautņu atklāšanas vieta. Balti sniegotie kalni kontrastē ar smaragdzaļo okeānu un sarkanajiem zvejnieku namiņiem. Akmeņainā krasta līnija, kas mijās ar smilšainām pludmalēm un daļējiem ledus laukumiem, piešķir neaprakstāmu krāsu, līniju un tekstūru daudzveidību.

Izbraukšana – piektdiena, 9. februāris
Lidojums Rīga-Stokholma (Arlanda) 11:05-12:30, Stokholma (Arlanda)-Tromso, 13:35-14:25.
Ar īres automašīnām dodamies uz Lofotu salas pilsētiņu Reinu. Naktsmītnē ierodamies ap 21.00. Naktsmītnes rorbu – zvejnieku mājiņās pa 4-5 cilvēkiem. Katrā mājiņā divas guļamistabas. Mājiņas siltas un komfortablas, ar virtuvīti un visu nepieciešamo ēst gatavošanai. Ēst visā plenēra laikā gatavojam paši.

Plenēra programmā*:
Galvenās vietas ko apmeklēsim: Reine,  Å, Ramberg, Skagsanden pludmale, Leknes, Haukland, Hamnei, Sakrisei, Storvatnet ezers, Flakstad Nusefjordā, Uttakleiv pludmale, Henningsvær, Unstad, Fredvang.
Aurora Borealis – dažādās kombinācijās katru dienu, atkarībā no laika apstākļiem.

Atgriešanās – piektdiena, 16. februāris
Izlidojam no Tromso 6:30 uz Oslo, tur esam 8:25. Uz Rīgu 11:20. Rīgā esam 13:50

Brauciena cena vienam dalībniekam – 1400 EUR
Cenā iekļauts transports, lidmašīnas biļetes (rokas bagāža 10 kg + nododamā bagāža 15 kg), prāmju biļetes, degvielas izmaksas, dzīvošana viesnīcās, grupas vadītāju konsultācijas, brokastis tranzīta viesnīcās.

Cenā nav iekļauta ēdināšana, papildus ekskursijas (laivu izbraucieni, vaļu medības u.c.), ceļojuma apdrošināšana.
Piesakoties un rezervējot vietu braucienam, jāiemaksā drošības nauda 300 EUR apmērā, atlikusī summa jāsamaksā līdz 2018. gada 9.janvārim.

*Ceļojuma plānā atzīmētas galvenās fotografēšanas vietas kurās pabūsim. Maršruti var tikt mainīti pēc grupas vadītāju ieskatiem.

Pieteikšanās:

Something went wrong when trying to display this form.